ФДМУ оголосив аукціон з приватизації приміщення в Полтавській області
Стартова ціна об’єкта приватизації становить майже 660 000 грн

23 вересня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації частини нежитлової будівлі площею 170,2 м² та сараю площею 69,5 м², розташованих за адресою: Полтавська обл., Гадяцький р-н, м. Гадяч, вул. Героїв Майдану, 48. Стартова ціна об’єкта приватизації становить 659 400 грн. Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 22 вересня включно. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).
Приміщення розташовані на першому поверсі двоповерхового будинку 1979 року побудови. Фундамент та стіни нежитлової будівлі – цегляні, покрівля – шиферна, перекриття – дерев’яне, підлога – керамічна плитка.
Сарай складається з чотирьох частин, а саме: 2 складів, гаража та вбиральні, що мають окремі входи. Фундамент сараю – щебінь; перекриття – дерев’яне; стіни – черепош, цегла; покрівля – шиферна; підлога – грунтова. До об'єкта підведені основні інженерні комунікації: електропостачання, опалення, газопостачання. Відсутні: водопровід та каналізація.
Актив розташований на земельній ділянці загальною площею 0,0362 га. Об’єкт межує з торгово-ринковим комплексом та іншими комерційними закладами. Також поблизу знаходиться залізнична станція.
Нагадаємо, Фонд держмайна виставив на приватизаційний аукціон приміщення у самому центрі Києва. Стартова ціна об’єкта приватизації становить 300 000 грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].