Nike надала у серпні всім співробітникам тиждень відпустки

Nike надала у серпні всім співробітникам тиждень відпустки

Так компанія бореться з «вигоранням» персоналу

Nike надала у серпні всім співробітникам тиждень відпустки
фото DR

Американський виробник одягу і спортінвентарю Nike в серпні надав тижневу відпустку всім співробітникам свого головного офісу. Про це розповів старший менеджер по глобальному маркетингу компанії Метт Марраццо в LinkedIn, передає Forbes.

За словами Марраццо, керівництво закликало співробітників використовувати цей час, «щоб розслабитися, відпочити і провести час зі своїми близькими».

«Приділяти час відпочинку і відновленню – ключ до хорошої роботи і збереження розуму. Минулий рік був важким, але я сподіваюся, що співчуття і милосердя, які ми продовжуємо виявляти до своїх колег, позитивно вплинуть на культуру роботи в майбутньому», – написав Марраццо.

Nike вирішила тимчасово закрити офіси для боротьби з вигоранням співробітників на тлі пандемії коронавірусу, відзначає Business Insider. Представник компанії в розмові з виданням підтвердив, що співробітники Nike в США отримали відпустку з 23 по 30 серпня. За його словами, керівництво спортивного бренду вирішило «дозволити співробітникам скористатися додатковим вільним часом, щоб відпочити і відновитися».

За словами Марраццо, влітку в Nike також поширена практика скороченого робочого дня по п'ятницях. Як пояснює Business Insider, компанія дозволяє співробітникам піти додому раніше або навіть взяти вихідний в останній день тижня. Таке правило зазвичай діє з першого понеділка травня (американський День поминання) до першого понеділка вересня (американський День праці), пише видання.

Раніше, в червні, тижневу оплачувану відпустку своєму персоналу надав сервіс знайомств Bumble. У компанії повідомили, що відпустку для боротьби з емоційним вигоранням отримали 750 співробітників, що працюють в Остіні (Техас), Лондоні, Барселоні, Москві, Сіднеї і Мумбаї. У квітні з аналогічною ініціативою виступило керівництво LinkedIn: більша частина з 15 900 постійних співробітників компанії отримала можливість не працювати протягом тижня зі збереженням зарплати.

Нагадаємо, Nike побудувавв Гонконзі баскетбольний майданчик з використаних кросівок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті