Зеленський провів зустріч з представниками українського кокусу в Конгресі США

Зеленський провів зустріч з представниками українського кокусу в Конгресі США

Співголова кокусу Марсі Каптур запевнила президента в підтримці територіальної цілісності України

Зеленський провів зустріч з представниками українського кокусу в Конгресі США
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський в межах робочого візиту до США обговорив із членами українського кокусу (групи підтримки) в Конгресі ситуацію з безпекою та «Північний потік – 2». Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Зеленський зазначив, що санкційний тиск на Росію через реалізацію проєкту має зберігатися. «Лише санкції США щодо «Північного потоку – 2» можуть стимулювати РФ до домовленостей та їх дотримання», – переконаний Зеленський.

Окрім того, президент ознайомив представників Конгресу з реформами, які проводяться в Україні, й закликав американську сторону приєднатися до реалізації презентованого у Вашингтоні Плану трансформації української економіки.

«Ми робимо рішучі кроки для прискорення реальної трансформації України та маємо чіткий план втілення пріоритетів, включно з антикорупційною політикою та судовою реформою», – наголосив він.

Президент висловив зацікавленість України в розширенні співпраці з США в освітній сфері. Крім того, під час розмови сторони обмінялися думками щодо подій в Афганістані й кроків, які здійснюють України та США для евакуації своїх громадян із цієї країни.

Своєю чергою співголова українського кокусу Марсі Каптур запевнила президента в підтримці територіальної цілісності й суверенітету України та всіх позитивних перетворень у державі.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський перебуває у Вашингтоні з робочим візитом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті