Уряд затвердив умови приватизації заводу «Більшовик»

Уряд затвердив умови приватизації заводу «Більшовик»

Стартова ціна – 1,39 млрд грн

Уряд затвердив умови приватизації заводу «Більшовик»
Фото: УНІАН

Кабінет Міністрів затвердив умови продажу державного пакета акцій (100% статутного капіталу) АТ «Перший київський машинобудівний завод» (колишній завод «Більшовик») в Києві на аукціоні зі стартовою ціною в 1,389 млрд грн. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Відповідно до приватизаційних умов, затверджених Урядом, новий власник підприємства повинен виконати низку соціальних та економічних умов, зокрема:

  • Соціальні гарантії для працівників, зокрема погашення заборгованостей з заробітних плат та ЄСВ, виконання чинного колективного договору та недопущення звільнення протягом визначеного терміну;
  • Інвестувати в модернізацію підприємства щонайменше 57 млн грн протягом трьох років;
  • Збереження частини виробництва, яке має потенціал, на майданчику у м. Київ або у м. Жашків або інших виробничих потужностях на території  України;
  • Забезпечити погашення заборгованостей АТ «ПКМЗ» перед трудовим колективом, держбюджетом, та іншими кредиторами. Наразі борги налічують понад 500 млн грн.

Крім того, спільно з Державним концерном «Укроборонпром» було прийнято рішення про передачу обладнання для виготовлення продукції зі спецпризначенням на баланс оборонним підприємствам.

Аукціонна комісія проведе засідання для призначення дати приватизаційного аукціону АТ «ПКМЗ» найближчим часом.

Mind розповідав, якою буде подальша доля колишнього заводу «Більшовик» та у якому стані підприємство зараз, чи можна його зберегти та чи варто це робити.

Раніше повідомлялося, як підготувати завод до продажу і створити ідеальну історію великої приватизації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті