Зеленський на зустрічі в Сан-Франциско закликав інвесторів і венчурні фонди співпрацювати з Україною
Україна є гнучкою з точки зору зміни законодавства та готова враховувати побажання інвесторів, заявив Зеленський

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до США зустрівся з провідними інвесторами, представниками венчурних фондів та акселераторів Кремнієвої долини та закликав їх активно співпрацювати з Україною. Про це повідомляється на сайті президента.
«Наша країна швидко трансформується та впроваджує інновації. За останній рік нам вдалося здійснити справжній прорив у цифровій сфері. Водночас нам потрібно ще багато чого зробити», – сказав Зеленський.
Він наголосив, що Україна зробила величезний стрибок до створення цифрової держави за два роки, а український IT-сектор має значний потенціал, особливо з точки зору людських ресурсів.
Президент також переконаний, що Україна має високий потенціал для розробки власних продуктів і потрібно забезпечити умови для його реалізації: «Для цього ми створюємо один із найкращих податкових і правових режимів для IT-компаній «Дія City».
За словами президента, завдяки цим режимам доходи IT-галузі в Україні за три-п'ять років можуть збільшитися з $6 млрд до $16,5 млрд, а частка українського IT-сектору зросте до 10% ВВП. Також очікується збільшення кількості робочих місць в IT-галузі до 450 000 до 2025 року.
Зеленський запевнив, що Україна максимально сприятиме іноземним та українським інвесторам: спеціальний правовий режим спрямований на створення компаній з капіталізацією понад $100 млн, які будуть резидентами України.
За його словами, держава готова враховувати побажання інвесторів і йти назустріч, Україна є гнучкою з точки зору зміни законодавства і сприятиме інвестиціям.
«Ми хочемо, щоб ваш бізнес зацікавився не тільки можливостями щодо відкриття представництв в Україні, а й інвестуванням в українські інноваційні продукти», – сказав Зеленський учасникам заходу.
Як наголошується в повідомленні, представники інвесторів і венчурних фондів відзначили високий рівень українських IT-фахівців та їхній потенціал.
Нагадаємо, Мінцифри провело переговори з генеральним директором Apple щодо шести спільних проєктів. Обговорювалася співпраця в напрямку перепису населення за допомогою залучення діджитал-інструментів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].