Відхилився від курсу: регулятор США заборонив компанії Бренсона запускати космічний корабель

Відхилився від курсу: регулятор США заборонив компанії Бренсона запускати космічний корабель

Відомство розслідує причини зміни курсу

Відхилився від курсу: регулятор США заборонив компанії Бренсона запускати космічний корабель
фото Virgin Galactic

Федеральне управління цивільної авіації (FAA) заборонило компанії Virgin Galactic запускати космічний корабель SpaceShipTwo до тих пір, поки відомство не надасть остаточний звіт за підсумками розслідування порушень, виявлених під час польоту в липні цього року, або вони не вважатимуть, що вони не становлять загрози для громадської безпеки. Про це пише Голос Америки.

У середу Федеральне управління цивільної авіації підтвердило, що з'ясовує, чому корабель відхилився від узгодженої траєкторії під час суборбітального польоту, який відбувся 11 липня, і в якому брав участь британський мільярдер і засновник Virgin Galactic Річард Бренсон.

Відомство, яке відповідає за захист населення під час запуску і повернення космічних кораблів, заявило, що SpaceShipTwo «відхилився від дозволеної диспетчерами траєкторії» при поверненні на космодром «Америка» в Нью-Мексико.

«Virgin Galactic не може відновити польоти космічного корабля SpaceShipTwo до тих пір, поки FAA не затвердить остаточний звіт про розслідування події або не встановить, що проблеми, пов'язані з подією, не впливають на громадську безпеку», – заявило відомство.

Virgin Galactic визнала, що «кінцева траєкторія польоту не повністю відповідала початковому плану», але додала, що корабель «не вилітав за бічні межі захищеного повітряного простору».

Як повідомлялося, Річард Бренсон розігрує два безкоштовних квитки в космос.

Нагадаємо, після польоту Джеффа Безоса в космос акції конкуруючої Virgin Galacticобвалилися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті