Google відреагував на події в Афганістані і обмежив доступ до деяких урядових акаунтів

Google відреагував на події в Афганістані і обмежив доступ до деяких урядових акаунтів

20 структур колишнього уряду Афганістану використовували сервери Google для електронного листування

Google відреагував на події в Афганістані і обмежив доступ до деяких урядових акаунтів
фото DR

Компанія Google тимчасово обмежила доступ до певної кількості електронних адрес державних структур Афганістану. Таким чином компанія намагається забезпечити безпеку колишніх посадових осіб та їх міжнародних партнерів. Про це Reuters  повідомило джерело, знайоме з ситуацією.

Материнська компанія Google – Alphabet – поширила заяву, в якій вказала, що уважно стежить за розвитком ситуації в Афганістані і «здійснює тимчасові заходи для того, щоб убезпечити деякі акаунти».

Співробітник колишнього уряду Афганістану повідомив агентству Reuters, що таліби намагаються отримати доступ до електронної пошти чиновників. Раніше Талібан наказав зберегти дані, що зберігаються на серверах міністерства, в якому він працював. Цей співробітник розповів, що не виконав наказ і зник.

Дані з відкритих джерел показують, що близько 20 структур колишнього уряду Афганістану використовували сервери Google для електронного листування, включаючи міністерства фінансів, промисловості, освіти і гірських справ, а також деякі місцеві органи влади.

Крім того, влада Афганістану використовували і сервери Microsoft – в тому числі, міністерство закордонних справ і канцелярія президента. Компанія Microsoft відмовилася прокоментувати ситуацію.

За матеріалами Голос Америки

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті