Мережі АЗС підвищують ціни на бензин та дизпаливо

Мережі АЗС підвищують ціни на бензин та дизпаливо

Зростання стало результатом коригування вартості палив відповідно до постанови уряду

Мережі АЗС підвищують ціни на бензин та дизпаливо
Фото: pexels.com

Середня ціна на бензину А-92 зросла на 3 коп/л – до 28,91 грн/л, бензин А-95 подорожчав до 29,87 грн/л, а дизпаливо – на 4 коп/л, до 28,13 грн/л. Про це повідомляє enkorr з посиланням на дані моніторингу Консалтингової групи «А-95».

«Зростання цін стало результатом коригування вартості палив відповідно до постанови уряду про граничну торговельну націнку», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, на зміну граничних цін відреагувала мережа AMIC. Компанія підняла ціну на всі види палива на 19-31 коп/л. Бензин марки А-92 подорожчав до 29,65 грн/л, А-95 – до 30,63 грн/л, дизпаливо – до 28,30 грн/л. Водночас такі мережі як Prime, Chipo, «Катрал», Mango підняли ціни на паливо в межах 20-40 коп/л.

Раніше повідомлялося, що Міністерство економіки третього вересня підняло граничні ціни на дизпаливо та бензин, Мережі автозаправних станцій WOG, ОККО, SOCAR підняли свої ціни на пальне.

У травні Кабмін запровадив граничний рівень торговельної надбавки до середньої ціни дизпалива (7 грн/літр) і бензину (5 грн/літр).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло