Щеплення від COVID-19 вже зробили 50% киян – КМДА

Щеплення від COVID-19 вже зробили 50% киян – КМДА

Завершили цикл імунізації – 46% від загальної кількості вакцинованих

Щеплення від COVID-19 вже зробили 50% киян – КМДА
Фото: pexels.com

Щеплення від COVID-19 вже зробили 50% киян, завершили цикл імунізації – 46% від загальної кількості вакцинованих. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров'я Києва Валентина Гінзбург, передає КМДА.

«Зрозуміло, що в столиці працює багато людей з інших регіонів. Окрім того, люди подорожують, приїздять у справах або відвідати рідних. Наголошую, що всі мешканці України або іноземці, які мають посвідку на проживання, безвідмовно та безоплатно можуть вакцинуватися від COVID-19 у Києві. Усе, що для цього потрібно, – усвідомлення небезпеки, яку несе в собі це захворювання та бажання її уникнути», – йдеться у повідомлені.

Зазначається, що в Києві на базі медичних закладів столиці працюють пункти вакцинації. Функціонує у щоденному режимі Центр масової вакцинації на базі МВЦ. Також пункти масової вакцинації відкриваються в торговельних центрах та великих мережах маркетів. Запроваджено практику мобільних прищеплювальних пунктів.

Раніше повідомлялося, що за останню добу найбільша кількість підтверджених випадків COVID-19 зареєстрована у м. Київ (304), Львівській (165), Харківській (163), Дніпропетровській (151) та Запорізькій (149) областях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті