Зеленський ввів у дію секретне рішення РНБО про розвиток флоту

Зеленський ввів у дію секретне рішення РНБО про розвиток флоту

Зазначене рішення РНБО є таємним, тому не публікується

Зеленський ввів у дію секретне рішення РНБО про розвиток флоту
фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) «Про розвиток Військово-Морських сил Збройних сил України до 2031 року». Відповідний указ (№459/2021) оприлюднено на сайті президента.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 20 серпня 2021 року «Про розвиток Військово-Морських сил Збройних сил України до 2031 року», – йдеться в документі.

Зазначене рішення є таємним, тому не публікується. Контроль за його виконанням покладено на секретаря РНБО  Олексія Данілова.

Нагадаємо, 20 серпня Данілов повідомив, що РНБО в режимі «таємно» розглянула питання розвитку Військово-морських сил України.

«Ми маємо на сьогоднішній день чітке розуміння, як у нас до 2031 року буде будуватися все, що стосується нашого флоту. На придбання певних вкрай необхідних нашим ВМС технічних засобів ми просимо у Верховної Ради, просимо у Кабінету міністрів 960 млн грн. Це необхідно вже цього року зробити, щоб це питання закрити», – підкреслив він.

За словами президента Володимира Зеленського, в Україні планують побудувати новий військово-морський флот до 2035 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті