Фонд держмайна виставив на аукціон «Вінницький завод «Кристал»

Фонд держмайна виставив на аукціон «Вінницький завод «Кристал»

Стартова ціна об’єкта приватизації становить майже 90 млн грн

Фонд держмайна виставив на аукціон «Вінницький завод «Кристал»
фото: privatization.gov.ua

Першого жовтня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державного пакету акцій Акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал», що становить 100% статутного капіталу товариства. Стартова ціна об’єкта приватизації становить 89 932 000 грн. Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 30 вересня включно. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Завод, розташований за адресою м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, розпочав свою діяльність у 1973 році в системі алмазопереробної промисловості. В 1992 році на підприємстві було створено ювелірне виробництво, яке виготовляє ювелірні вироби з дорогоцінних металів зі вставками з діамантів та іншого дорогоцінного каміння. У 2020 році підприємство перетворено в Акціонерне товариство.

««Кристал» має потужний інвестиційний потенціал. Завод є унікальним підприємством в Україні з переробки алмазів у діаманти», – зазначили у ФДМУ.

На сьогодні підприємство виготовляє понад 5000 моделей ювелірних прикрас. Все обладнання, необхідне для виробничого процесу – є в наявності. Ділянки діамантового виробництва працюють за схемою повного замкнутого циклу всіх процесів і операцій, що дає можливість з алмазів будь-яких розмірів отримувати, в результаті обробки, діаманти та ювелірні прикраси з дорогоцінним камінням бездоганної якості.

Переможець прозорого аукціону отримає у власність нерухоме майно площею 9533,0 м², яке розташоване у Вінниці на вулицях 600-річчя, Павлова, Пирогова та у Черкасах на бульварі Шевченка. До складу об’єкта приватизації входять 14 одиниць нерухомого майна, а саме: виробничі, складські, нежитлові приміщення;  автогараж; магазин тощо. Також підприємство має у своїх активах рухоме майно: верстати, виробниче обладнання, автотранспортні засоби (10 одиниць).

Нагадаємо, на 27 жовтня призначений аукціон з продажу «Більшовика». Стартова вартість визначена в 1,39 млрд грн. Умови покупки – погашення боргів (понад 500 млн грн), модернізація підприємства (на суму не менше 57 млн грн), а також збереження частини виробництва на одній з дільниць (у Києві або Жашкові).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті