Міненерго звернулося до поліції через нестачу вугілля на складах «Львіввугілля»

Міненерго звернулося до поліції через нестачу вугілля на складах «Львіввугілля»

Виявили нестачу 17 585 тонн вугілля

Міненерго звернулося до поліції через нестачу вугілля на складах 	«Львіввугілля»

Міністерство енергетики звернулося до поліції через імовірне вчинення кримінального правопорушення на ДП «Львіввугілля» – на складах шахт виявили нестачу 17 585 тонн вугілля. Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Зазначається, що з метою контролю за видобутком та запасами вугілля на підпорядкованих йому вугледобувних підприємствах міністерство ініціювало інвентаризацію залишків на складах шахт ДП «Львіввугілля».

Керівник держпідприємства організував  інструментальну зйомку аварійних вугільних складів шахт. Були проведені маркшейдерські заміри залишків вугілля, аби встановити фактичний його обсяг. У результаті перевірки виявили, що загальний баланс нестачі становить 17 585 тонн.

«Ми звернулися до правоохоронних органів, щоб виявити та притягнути до відповідальності винних. Ми докладатимемо максимуму зусиль для контролю та забезпечення ефективної роботи галузевих державних підприємств і недопущення зловживань», – заявив заступник міністра енергетики Олексій Кураков.

За його словами, це перша така перевірка під час підготовки до опалювального сезону.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці викрили угруповання, яке викрадало вугілля з вантажних вагонів «Укрзалізниці». «Прикриття» злочинної діяльності від правоохоронних органів забезпечували співробітники поліції в Запорізькій області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті