Резидентом «Дія City» може стати один з найбільших венчурних фондів США – Борняков

Резидентом «Дія City» може стати один з найбільших венчурних фондів США – Борняков

Мінцифри прагне залучити до лав спецрежиму 80% ІТ-компаній

Резидентом «Дія City» може стати один з найбільших венчурних фондів США – Борняков
Роберт Сміт
Фото: meet-usa.com

Один з найбільших венчурних фондів США цікавиться можливістю резидентства в «Дія City». Про це Mind розповів заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков на зустрічі з представниками асоціації «IT Ukraine».

Українська делегація нещодавно презентувала у Кремнієвій долині продукти Мінцифри.

«Чи були фонди, які на зустрічі повідомили про бажання стати резидентами «Дія City»? Формат не передбачав такої розмови. Це була загальна презентація, на якій були присутні близько 50 осіб. Після її представники одного з найбільших фондів США (ім'я поки не хотів би називати) висловили зацікавленість, ми домовилися про повторну зустріч. У цього фонду $80 млрд в управлінні. Його засновник і керівник Роберт Сміт – один з найбагатших людей США, його статок оцінюється в $7 млрд. Дуже серйозний дядько», – пояснив Борняков.

Зазначимо, що Роберт Сміт заснував фонд Vista Equity Partners.

Також вступом в «Дія City» цікавиться Plug and Play. «Це світовий акселератор. З його представниками теж була окрема зустріч. Сподіваюся, вони приїдуть на «Дія Саміт», – уточнив заступник міністра.

Чи стоїть особисто перед Борняковим KPI по залученню в «Дія City» певної кількості резидентів? Заступник міністра відповів ухильно: «Ми самі перед собою ставимо такий KPI. Хотіли б, щоб в «Дія City» було 80% ІТ-компаній. Я взагалі за це не переживаю. У нас вже є понад сотні компаній, які підтвердили свою участь».

Тоді як топи IT-компаній повідомляють, що зможуть підтвердити участь в «Дія City» тільки після прийняття податкового законопроєкту.

Раніше Mind розповів які «сюрпризи» приховані в «Дія City» та чому ФОПи можуть «пролетіти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло