Фонд держмайна виставив на аукціон ДП «Ремонтно-будівельна дільниця «Агрос»

Фонд держмайна виставив на аукціон ДП «Ремонтно-будівельна дільниця «Агрос»

Стартова ціна об’єкта приватизації становить дев'ять млн грн

Фонд держмайна виставив на аукціон ДП «Ремонтно-будівельна дільниця «Агрос»
фото: privatization.gov.ua

28 вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства ремонтно-будівельна дільниця «Агрос» загальною площею 1124,7 м² за адресою: м. Одеса, вул. Михайлівська, 13. Стартова ціна об’єкта приватизації становить 9 054 036 грн. Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 27 вересня включно. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Переможець прозорого аукціону отримає у власність дев’ять одиниць нерухомого майна, а саме: виробничу, слюсарну, збиральну, столярну, складську, господарську, адміністративно-виробничу, підсобно-складську, загально-побутову будівлі, а також чотири навіси, вимощення, ворота.

На балансі підприємства знаходиться обладнання, яке перебуває у задовільному стані: прес-ножиці, верстат трубогібний, верстат свердловий, верстат наждачний, передавальне обладнання.

Будівлі та споруди розташовані на земельній ділянці площею 0,2027 га.

«Привабливим для інвестицій цей об’єкт робить вдале місцерозташування, зокрема, поруч розташовані комерційні установи», – йдеться у повідомленні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло