Надходження від акцизу до держбюджету зросли на 9 млрд грн

Надходження від акцизу до держбюджету зросли на 9 млрд грн

Надійшло 67,7 млрд грн акцизного податку за січень-серпень 2021 року

Надходження від акцизу до держбюджету зросли на 9 млрд грн
Фото: УНІАН

До зведеного бюджету за січень-серпень 2021 року надійшло 67,7 млрд грн акцизного податку, що на 9,4 млрд грн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби (ДПС).

«Індикативний показник виконано на 109,2%, додаткові надходження склали 5,7 млрд грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 16%, або на 9,4 млрд грн», – йдеться у повідомленні.

До загального фонду держбюджету України за вказаний період надійшло акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію товарів на суму 52,6 млрд грн. Індикативний показник виконано на 104,5%, додатково надійшло 2,2 млрд грн. У порівнянні з січнем-серпнем минулого року надходження збільшилися на 15,3%, або на 7 млрд грн.

Надходження акцизного податку від лікеро-горілчаної продукції у січні-серпні 2021 року становили 5,6 млрд грн, що на 22,9% більше індикативного показника, додатково до бюджету надійшло 1 млрд грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 13,7% (0,7 млрд грн).

Зазначається, що надходження від тютюнових виробів за січень-серпень 2021 року становили 40,3 млрд грн (102,6% виконання індикативного показника), додатково до бюджету надійшло 1 млрд грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року показник збільшився на 18,4% (6,3 млрд грн).

До спеціального фонду держбюджету в січні-серпні 2021 року надійшло 9,2 млрд грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції), що становить 145,4% від індикативного показника, додатково надійшло 2,9 млрд грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 24,9%, або на 1,8 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що великий бізнес сплатив до держбюджету майже 14 млрд грн податків в липні. Липневі податки на 27% перевищили показники минулого року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло