МБРР і Фонд чистих технологій нададуть «Укргідроенерго» позик на $211 млн

МБРР і Фонд чистих технологій нададуть «Укргідроенерго» позик на $211 млн

Кошти підуть на системи накопичення енергії та сонячні електростанції

МБРР і Фонд чистих технологій нададуть «Укргідроенерго» позик на $211 млн
фото: kmu.gov.ua

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) і Фонд чистих технологій нададуть ПрАТ «Укргідроенерго» позикові кошти на $211 млн на установку систем накопичення енергії та сонячних електростанцій. Про це повідомляється на сайті «Укргідроенерго».

«Згідно з підписаними кредитними угодами МБРР надав «Укргідроенерго» $177 млн, Фонд чистих технологій виділив позику в розмірі $34 млн. Також «Укргідроенерго» отримало грант в розмірі $1 млн на впровадження проєкту», – вказується у повідомлені.

Згідно з повідомленням, фінансування надається на встановлення 197 МВт систем накопичення енергії у поєднанні із сонячними батареями на гідроелектростанціях Укргідроенерго зокрема: Київській ГАЕС, Канівській ГЕС, Кременчуцькій ГЕС,  Середньодніпровській ГЕС та Дністровській ГЕС. Загальна потужність систем накопичення на 5-ти ГЕС – орієнтовно 212 МВт, фотоелектричних установок – 64 МВт.

Реалізацію проєкту заплановано до 2024 року.

Як повідомлялося, Світовий банк, до структури якого входить МБРР, критикує Кабмін за рішення знизити тариф на електроенергію для домогосподарств.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті