Видатки держбюджету-2021 пропонують збільшити на 39 млрд грн

Видатки держбюджету-2021 пропонують збільшити на 39 млрд грн

Видатки на будівництво доріг можуть зрости на 15 млрд грн

Видатки держбюджету-2021 пропонують збільшити на 39 млрд грн
фото: УНІАН

Верховній Раді пропонують переглянути державний бюджет України на 2021 рік, збільшивши доходи й видатки на 39,4 млрд грн.

Як повідомляється на сайті парламенту відповідну ініціативу закріплено у законопроєкті №6052, який зареєстровано 14 вересня.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, Міністерство фінансів за підсумками 2021 року очікує перевиконання затверджених показників дохідної частини загального фонду держбюджету в обсязі близько 40 млрд грн.

Законопроєктом передбачено збільшити видатки загального фонду для додаткового фінансування, зокрема, дорожнього господарства у сумі  15 млрд грн, виплат житлових субсидій населенню – 12 млрд грн, виплат військовослужбовцям – 3,8 млрд грн, виплат шахтарям – 1 млрд грн.

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк (фракція «Голос») на своєму телеграм-каналі повідомив, що законопроєктом також передбачено новий інструмент «купівлі лояльності депутатів»: заплановано додаткові видатки на виборчі округи на 4 млрд грн.

Як повідомлялося, за січень-серпень-2021 до загального фонду держбюджету на 4,1% більше за план на цей період.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло