Мігрувати до інших країн готові 40% українців – опитування

Мігрувати до інших країн готові 40% українців – опитування

Міграційні настрої сягнули піку з 2015 року

Мігрувати до інших країн готові 40% українців – опитування
фото: JESHOOTS.COM/Unsplash

Мігрувати до інших країн готові 40% українців – найбільше налаштовані на виїзд громадяни до 40 років. Про це повідомляється на сайті дослідницької компанії Research & Branding Group з посиланням на липневі заміри.

«Нині за наявності такої можливості переїхали б до іншої країни на постійне місце проживання 40% українців, тоді як 54% ­– не готові до такого кроку, а ще 6% – не визначилися… У 2021 році відзначається найвищий з 2015 року рівень готовності українців до еміграції з Батьківщини, тоді як у 2019 році він був найнижчим», – зазначається у повідомленні.

Головними причинами імовірної еміграції українців є пропозиція цікавої та прибуткової роботи (28%), збройний конфлікт/війна (27%), економічні проблеми в країні (22%) та сімейні обставини (21%). Дещо менше на міграційні настрої впливають відсутність умов для самореалізації (14%) та політична нестабільність в Україні (12%).

Як повідомлялося, Світовий банк прогнозує масову міграцію через зміни клімату.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло