Фонд держмайна продав «Одесавинпром» за 235 млн грн

Фонд держмайна продав «Одесавинпром» за 235 млн грн

Ціна у ході аукціону зросла у 3,6 рази

Фонд держмайна продав «Одесавинпром» за 235 млн грн
фото: privatization.gov.ua

Фонд державного майна (ФДМ) України продав «Одесавинпром» за 234,9 млн грн, що у 3,6 раза більше за стартову ціну. Про це повідомляється на сайті ФДМ.

«Приватизація «Одесавинпром» – це черговий успіх приватизації. Держава отримала справедливу ціну за такий об’єкт завдяки прозорому аукціону», – підкреслюється у повідомленні.

Основними напрямами діяльності підприємства є виробництво та розлив виноробної продукції, зокрема шампанського України, вин ігристих та слабоалкогольних газованих напоїв.

Новий власник цілісного майнового комплексу, після підписання протоколу аукціону, договору купівлі-продажу та сплати коштів, отримає у власність 97 об’єктів нерухомості, зокрема підвали для обробки та зберігання вина, виробничі корпуси, складські приміщення виготовленої продукції, а також понад 200 одиниць рухомого майна, у тому числі машини, обладнання інструменти, прилади, інвентар та транспортні засоби.

За даними ФДМ, загалом, з початку 2021 року, проведено успішних приватизаційних аукціонів на понад 2 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло