Кабмін продовжив дію COVID-сертифікатів до одного року

Кабмін продовжив дію COVID-сертифікатів до одного року

Крім цього, у «Дії» з’явився поділ на «жовті» та «зелені» сертифікати

Кабмін продовжив дію COVID-сертифікатів до одного року
фото: thedigital.gov.ua

В Україні дію міжнародного ковід-сертифікату продовжили до 365 днів. До цього він діяв пів року з моменту отримання другого щеплення. Про це йдеться відповідній у постанові уряду.

«Строк дії міжнародного COVID-сертифіката – 365 діб від дня введення останньої дози відповідно до протоколу вакцинації від COVID-19. Строк дії внутрішнього COVID-сертифіката – 365 діб від дня введення останньої дози», -

Також у постанові зазначається, що внутрішні сертифікати будуть:

  • «Жовтими» – одна доза; термін дії – 120 днів із моменту щеплення.
  • «Зеленими» – закінчена вакцинація, дві дози; термін дії 365 днів.

«Якщо Україна перейде в «жовту» зону епідемічної небезпеки, то внутрішні COVID-сертифікати допоможуть бізнесу продовжувати працювати, а людям – відвідувати масові заходи, культурні та спортивні заклади тощо. У разі введення «червоного» рівня епідемічної небезпеки заклади працюватимуть, якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат», – пояснили у Міністерстві цифрової трансформації.

ПЛР-тест на COVID-19 буде дійсний, як і раніше, 72 години, починаючи від години забору матеріалів для аналізу. Довідка про одужання від COVID-19 – 180 діб від дати забору матеріалів, що дали позитивний результат тестування на COVID-19.

Нагадаємо, ЄС визнав українські COVID-сертифікати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло