Литовський бізнес інвестував торік в Україну 180 млн євро – посол

Литовський бізнес інвестував торік в Україну 180 млн євро – посол

Литва зацікавлена в розвитку відносин з Україною у сфері відновлювальної енергетики

Литовський бізнес інвестував торік в Україну 180 млн євро – посол
Фото: pixabay.com

Прямі інвестиції торік в Україну від литовського бізнесу склали 180 млн євро, найбільше – у фінансову сферу та торгівлю. Про це у Миколаєві під час економічного литовсько-миколаївського бізнес-форуму повідомив посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, передає «Укрінформ».

«Крім того, товарообіг між нашими країнами досягнув 1,2 млрд євро», – зауважив Сарапінас.

За його словами, литовський бізнес зацікавлений в розвитку відносин з Україною у таких сферах, як відновлювальна енергетика, підвищення енергоефективності, екологія, очищення води, зниження процесів зміни клімату, відновлення інфраструктури.

Посол наголосив, що в Україні іноземний бізнес стикається з певними проблемами. «Більш відкриті суди, неприязнь до корупції, зменшення адміністративних бар'єрів могли б допомогти Україні залучити ще більше закордонних інвестицій», – пояснив Сарапінас.

Раніше повідомлялося, що Україна та Литва домовилися про відновлення позитивної динаміки в торгівлі. Зеленський зазначив, що нині існує чимало напрямів і сфер, в яких можна досягти більшого рівня, ніж до пандемії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло