«Укргазвидобування» пробурило нову розвідувальну свердловину глибиною 6200 метри

«Укргазвидобування» пробурило нову розвідувальну свердловину глибиною 6200 метри

Видобуток йде в Полтавській області

«Укргазвидобування» пробурило нову розвідувальну свердловину глибиною 6200 метри
фото: ugv.com.ua

Укргазвидобування пробурило нову розвідувальну свердловину глибиною 6,2 км на Комишнянському родовищі в Полтавській області. Про це повідомляється на сайті компанії.

Згідно з повідомленням, добові показники видобутку становлять 165 000 куб. м газу.

«Під час випробування нового горизонту, який раніше не було розкрито жодною з пробурених свердловин, промисловий приплив газу сягав до 200 тис. куб. м на добу. Цей об’єкт збільшує 2P-запаси родовища (відповідно до міжнародної класифікації SPE PRMS) і відкриває нові горизонти для збільшення видобутку шляхом подальшого ущільнення сітки свердловин», – зазначили у компанії.

За даними Укргазвидобування, роботи з буріння виконував власний буровий підрядник Укрбургаз верстатом 2018 року китайського виробництва.

На Комишнянському родовищі у 2020-2021 роках було запущено кілька успішних надглибоких експлуатаційних свердловин: вони вже забезпечили близько 3 млрд куб. м газу.

У компанії підкреслили, що «Укргазвидобування» має низку родовищ зі значним потенціалом нарощення запасів газу на глибині від 5 500 м: Шебелинське, Краснокутське, Східно-Семенцівське, Комишнянське та інші родовища. За рахунок інтенсифікації геологічних досліджень і пошуково-розвідувального буріння компанія планує наростити понад 30 млрд куб. м запасів газу на цих об’єктах.

Як повідомлялося, «Укргазвидобування» за сім місяців цього року скоротило видобуток природного газу на понад 5%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті