Підприємства ДУС отримали десять млн збитків за пів року

Підприємства ДУС отримали десять млн збитків за пів року

ДУС керує 31 держпідприємством

Підприємства ДУС отримали десять млн збитків за пів року
фото: pixabay.com

У першому півріччі 2021 року підприємства Державного управління справами (ДУС), які обслуговують Президента України та вищих посадових осіб, отримали сумарні чисті збитки на суму 10,9 млн грн. Про це свідчить зведений звіт про виконання показників фінансового плану підприємств ДУС, передає «Марлін».

До сфери управління Державного управління справами належить 31 підприємство. Серед них 25 працюючих, 3 непрацюючих та щодо 3 інформація відсутня.

За результатами 2020 року сумарні збитки підприємств ДУС сягнули 21,5 млн грн. Натомість 2019 рік завершений прибутками на суму 1,1 млн грн. Загальна сума кредитних зобов’язань підприємств на кінець півріччя 2021 року становить 1,5 млрд грн.

Кількість працевлаштованих осіб на підприємствах ДУС складає 3907 осіб. Середньомісячні витрати на оплату праці простих працівників на ДП ДУС склали 12 100 грн, на адміністративно-управлінський персонал – 23 300 грн, тоді як на керівника – 59 20059 200 грн. Наразі Державним управлінням справами керує Ігор Лисий.

ДУС управляє такими державними підприємствами як ДП «Чайка», що забезпечує потреби громадського харчування  ОПУ, ВРУ, КМУ та інших;  ДП «Укржитлосервіс» займається ремонтами житлових та адміністративних будівель; ДП «Санаторій «Конча-Заспа», який є реабілітаційним закладом для чиновників  та інші.

ДУС забезпечує діяльність Президента України, Верховної ради, Кабміну, РНБО, інших державних органів, усіх міжнародних дипломатичних представництв на території держави.

Раніше повідомлялося, що «ДПЗКУ» отримала 87 млн грн збитків за результатами першого півріччя.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті