Компанія №1 на ринку праці: понад 1 млн людей за день подали заявки на роботу в Amazon

Компанія №1 на ринку праці: понад 1 млн людей за день подали заявки на роботу в Amazon

Крім робочих місць компанія пропонує всім охочим заняття з карʼєрного навчання

Компанія №1 на ринку праці: понад 1 млн людей за день подали заявки на роботу в Amazon
Dave Sanders for The New York Times

Понад 1 млн людей подали заявки на роботу в Amazon у ході Amazon Career Day, повідомляє Businesswire.

Віртуальний захід залучив охочих з більш ніж 170 країн світу. Понад 220 000 претендентів відвідали сайт заходу і мали можливість отримати пораду від генерального директора Amazon Енді Яссі, топ-менеджера Уолл-стріт Карли Харріс, автора бестселерів New York Times Девіда Епштейна і багатьох інших.

Компанією було відкрито 40 000 вакансій на корпоративних і технічних посадах і 125 000 вакансій в операційній мережі Amazon. Деякими з найпопулярніших вакансій серед претендентів на технічні посади були розробники програмного забезпечення, ІТ, інженери підтримки і управління операціями.

Протягом 24 годин понад 2000 рекрутерів Amazon запропонували учасникам 30 000 індивідуальних занять з кар'єрного навчання, незалежно від того, чи хочуть вони працювати в Amazon або в іншому місці.

«Ми знаємо, що багато людей шукають роботу прямо зараз, і багато інших сподіваються змінити свою кар'єру. Ми приділяємо цьому пильну увагу, і ми відчуваємо себе унікальними, щоб допомогти – не тільки через десятки тисяч відкритих вакансій, але і через можливість, яку ми пропонуємо людям для побудови кращої кар'єри», – сказала Бет Галетті, старший віце-президент Amazon з питань People eXperience and Technology.

Всі учасники, найняті в якості штатних співробітників, що працюють на повну ставку, отримуватимуть однакові основні пільги, незалежно від їх ролі, включаючи медичне страхування, починаючи з першого дня, і до 20 тижнів оплачуваної відпустки по догляду за дитиною.

Нещодавно LinkedIn назвав Amazon компанією №1, в якій американці хочуть працювати і розвивати свою кар'єру. Зараз інтернет-ритейлер займає друге місце в списку найкращих роботодавців світу за версією Forbes і в списку найбільш шанованих компаній світу за версією Fortune.

Нагадаємо, Amazon підвищить зарплату до $18 за годину і найме ще 125 000 працівників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті