Телекомунікаційний напрям в NEQSOL Holding очолить український топменеджер Василь Лацанич

Телекомунікаційний напрям в NEQSOL Holding очолить український топменеджер Василь Лацанич

Раніше Лацанич посідав низку керівних позицій в MTS в Україні й на міжнародному рівні

Телекомунікаційний напрям в NEQSOL Holding очолить український топменеджер Василь Лацанич
фото: neqsolholding.com.

NEQSOL Holding оголосив про призначення Василя Лацанича Head of Telecom групи. Посада створена для подальшого підвищення рівня взаємодії між холдингом і дочірніми телеком-компаніями та підтримки розвитку холдингу на міжнародній телекомунікаційній арені. Про це повідомляється у пресрелізі NEQSOL.

«У зв'язку з активним розвитком NEQSOL Holding ми створили посаду Head of Telecom і запросили Василя Лацанича очолити цей напрям на глобальному рівні. Ми впевнені, що він підсилить команди телеком-активів холдингу й консолідує досвід і експертизу цих активів у різних країнах. Глибоке розуміння ринку і значний досвід на високих керівних позиціях у телеком-компаніях дадуть змогу Василю підтримати групу компаній в розробці й реалізації перспективної телекомунікаційної стратегії для подальшого розвитку в усіх країнах присутності», – підкреслив Юсиф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding.

Лацанич має понад 20-річний міжнародний стаж роботи в телекомунікаційній галузі, в тому числі в Нідерландах, Україні, Італії, Росії, Білорусі, Узбекистані, Туркменістані та Індії.

До приходу в NEQSOL Holding він працював генеральним директором російського оператора зв’язку Beeline, віцепрезидентом нідерландської телекомунікаційної компанії VEON, а також посідав низку керівних позицій в MTS в Україні та на міжнародному рівні, у тому числі як віцепрезидент зі стратегії, маркетингу і цифрового розвитку в MTS Group. Він здобув ступінь Executive MBA від Лондонської бізнес-школи.

На новій посаді Василь Лацанич займатиметься стратегічним управлінням чинними телекомунікаційними активами NEQSOL Holding, а також розширенням ринків присутності. 

Нагадаємо, NEQSOL Holding оголосив про достроковий викуп єврооблігацій Vodafone Україна на $49 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті