АМКУ оштрафував дві компанії на понад один млн грн за змову на торгах

АМКУ оштрафував дві компанії на понад один млн грн за змову на торгах

Обидві компанії також на три роки позбавили права участі в публічних закупівлях

АМКУ оштрафував дві компанії на понад один млн грн за змову на торгах
Фото: facebook.com/amc.gov.ua

Антимонопольний комітет (АМКУ) наклав 1 123 984 грн штрафу на ТОВ «Спектрум Девелопмент» і ТОВ «БК «Вестбуд Плюс» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Йдеться про два випадки змови під час відкритих торгів. Перші проводило Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської районної держадміністрації в Києві: реконструкція приміщень для відновлення роботи дошкільного навчального закладу № 497. Замовником других торгів було КП «Київтеплоенерго»: на закупівлю для відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів, місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» у Подільському адміністративному районі Києва.

Загальна очікувана вартість торгів перевищувала 220 млн грн.

АМКУ встановив, що ці компанії узгодили між собою умови участі у торгах, таким чином усунувши конкуренцію між собою. Окрім покарання у вигляді штрафу, згідно із Законом «Про публічні закупівлі», обидві компанії позбавили права участі в публічних закупівлях на три роки.

Раніше комітет оштрафував «Ощадбанк» майже на 14 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті