Шотландець збудував 20-метровий ковчег, щоб привернути увагу до змін клімату

Шотландець збудував 20-метровий ковчег, щоб привернути увагу до змін клімату

В Шотландії незабаром пройде конференція ООН, присвячена цій проблемі

Шотландець збудував 20-метровий ковчег, щоб привернути увагу до змін клімату
Фото: Murdo MacLeod/The Guardian

Лісник і активіст руху Extinction Rebellion Девід Блер спорудив дерев'яний ковчег на пагорбі поруч з селом Тігнабруайх у шотландському окрузі Аргайл-енд-Б'ют. Таким чином чоловік намагається привернути увагу до кліматичної кризи на планеті напередодні конференції ООН, яка пройде в шотландській столиці Глазго в листопаді, пише birdinflight.com з посиланням на The Guardian.

Ковчег має довжину 20 метрів і висоту 6 метрів. Блер спорудив його за два тижні разом з іншими активістами Extinction Rebellion в рамках серії кліматичних протестів по всій Великобританії, які закликають припинити інвестиції у викопне паливо.

«Я подумав про ковчег, оскільки всі ми знаємо історію про Ноя і великий потоп з дитинства, і так я захотів встановити зв'язок з людьми на глибшому рівні», – пояснює активіст.

Девід зізнається, що буде не проти, якщо ковчег простоїть до 2045 року: саме на цей термін уряд Шотландії обіцяє звести до нуля викиди вуглецю.

Конференція ООН зі зміни клімату пройде в Глазго з 31 жовтня по 12 листопада. Захід мав відбутися ще рік тому, проте його відклали у зв'язку з пандемією COVID-19.

Extinction Rebellion – це авторитетний британський соціально-політичний рух, що використовує методи ненасильницької боротьби для виступів проти кліматичних змін. Так, восени 2018-го його учасники заблокували п'ять мостів на річці Темза, а весною 2019 захопили кілька відомих місць у центрі Лондона.

Нагадаємо, генеральний секретар  ООН нещодавно надав результати звіту, згідно з яким глобальна температура на планеті зростає майже вдвічі швидше, ніж прогнозувалося.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті