Twitter виплатить понад $800 млн за введення інвесторів в оману

Twitter виплатить понад $800 млн за введення інвесторів в оману

Компанія приховала дані про те, що кількість користувачів соцмережі сповільнила зростання

Twitter виплатить понад $800 млн за введення інвесторів в оману
фото Shutterstock

Соцмережа Twitter погодилася виплатити понад $800 млн для врегулювання колективного позову, в якому її звинуватили у введенні інвесторів в оману щодо кількості клієнтів соцмережі, повідомляє Investing.com.

Однак угода про виплату $809,5 млн ще повинна бути остаточно схвалена Окружним судом Сполучених Штатів для Північного округу Каліфорнії.

Початковий позов, поданий акціонером Twitter в 2016 році, звинувачував співзасновника компанії Джека Дорсі та інше керівництво, в тому числі колишнього генерального директора Діка Костоло, в приховуванні фактів про уповільнення зростання кількості користувачів соцмережі, в той час як вони продавали свої особисті пакети акцій «за сотні мільйонів доларів».

Агентство Reuters повідомило, що в скарзі йдеться про те, що Twitter приховував зниження кількості користувачів, повідомляючи розпливчасті описи показників.

Позивачі коллективного позову –акціонери, які придбали акції Twitter між 6 лютого 2015 року і 28 липня 2015 року, тепер намагаються відшкодувати свої інвестиційні збитки.

Twitter, зі свого боку, зазначив, що врегулювання дозволить вирішити всі претензії без визнання будь-якої провини, відповідальності або правопорушень з боку компанії або відповідача і має намір виплатити компенсацію в 4 кварталі.

«Twitter та окремі відповідачі продовжують заперечувати будь-які правопорушення або будь-які інші неправомірні дії», – йдеться в прес-релізі, поданому в SEC.

Нагадаємо, Twitter почав тестувати «суперпідписку»: користувачі можуть заробляти гроші на своїх твітах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті