«Нафтогаз» спростовує заяву Отто Ватерландера щодо собівартості виробництва газу

«Нафтогаз» спростовує заяву Отто Ватерландера щодо собівартості виробництва газу

Компанія також спростовує інформацію щодо ролі голови правління

«Нафтогаз» спростовує заяву Отто Ватерландера щодо собівартості виробництва газу
Фото: "Нафтогаз"

НАК «Нафтогаз України» спростовує інформацію щодо собівартості виробництва газу, яку головний виконавчий директор компанії Отто Арнольд Ватерландер розповів у інтерв'ю виданню «Економічна правда». Про це «Нафтогаз» повідомляє на сайті.

Ватерландер в інтерв'ю зауважив, що видобуток газу коштує близько 1 грн за кубічний метр, а продає компанія газ по 7 грн українським домогосподарствам і підприємствам ТКЕ.

«Цифри, вказані паном Ватерландером, не містяться в жодному документі компанії, про який нам було б відомо.

Натомість зазначаємо, що актуальну собівартість буде показано у фінансовій звітності за перше півріччя, яку компанія завершує готувати, і яку мають перевірити аудитори, а планову собівартість буде вказано у фінансовому плані, який має затвердити уряд України», – зауважила компанія.

«Нафтогаз» також спростовує інформацію щодо ролі голови правління та однієї з іноземних консалтингових компаній, а також його особистої ролі в підготовці програми «20/20».

«Компанія звертає увагу, що інтерв’ю пана Ватерландера «Економічній правді» в цілому містить некоректну інформацію», – йдеться у повідомленні.

Раніше Отто Ватерландера дав інтерв'ю виданню «Економічна правда». Зазначається, що Ватерландер визнав, що не може ефективно працювати під керівництвом голови компанії Юрія Вітренка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті