ЄБРР надасть «Новій пошті» кредит на 13 млн євро

ЄБРР надасть «Новій пошті» кредит на 13 млн євро

Фінансування піде на будівництво автоматизованого терміналу сортування посилок у Дніпрі

ЄБРР надасть «Новій пошті» кредит на 13 млн євро
Фото: facebook.com/nova.poshta.official

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть поштовому оператору «Нова пошта» кредит на 13 млн євро для будівництва автоматизованого терміналу сортування посилок у Дніпрі. Про це повідомляється на сайті ЄБРР.

«Проект фінансуватиме інвестиції у будівництво нового автоматизованого терміналу сортування посилок у місті Дніпро в центральній Україні. Проект є частиною довгострокової стратегії зростання «Нової пошти», яка передбачає трансформацію її логістичної моделі з метою задоволення зростаючого попиту на ринку, оптимізації ланцюга поставок та надання більш якісної послуги клієнтам», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, загальна вартість проєкту складає 28,5 млн євро.

За даними ЄБРР, «Нова пошта» – провідний приватний поштовий та кур’єрський оператор на українському ринку. Компанія управляє мережею близько 8 500 відділень і обслуговує понад вісім млн клієнтів по всій країні. У 2020 році компанія опрацювала понад 327 млн відправлень в Україні.

Як повідомлялося, «Нова пошта» планує збільшити мережу поштоматів у 2,4 раза.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло