ФДМУ оголосив аукціон з приватизації групи об’єктів у Сумській області

ФДМУ оголосив аукціон з приватизації групи об’єктів у Сумській області

Стартова ціна об’єкта приватизації становить майже 270 000 грн

ФДМУ оголосив аукціон з приватизації групи об’єктів у Сумській області
фото: privatization.gov.ua

8 жовтня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації адмінбудинку площею 118,9 м²; гаража площею 47,3 м²; сараю; сараю-прибудови; вбиральні; колодязю та огорожі за адресою: Сумська обл., смт Недригайлів, вул. Шевченка, 57. Стартова ціна об’єкта приватизації становить 266 850 грн. Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 7 жовтня включно. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Об’єкт приватизації знаходиться у селищі міського типу Недригайлів, Сумської області. Відстань до міста Суми становить – 72 км. Загальна площа будівель та споруд становить – 272,7 м². Будівлі розташовані на окремому огородженому майданчику, територія розташування об'єктів забезпечується під'їзними шляхами із твердим асфальтобетонним покриттям для автотранспорту.

Адмінбудинок та гараж – одноповерхові цегляні будівлі з дерев’яними перекриттями та шиферною покрівлею. Споруди побудовані у 80-х роках минулого століття. Гараж складається з одного гаражного боксу (на два машино-місця) з двома в'їздами через окремі ворота, приміщення обладнане оглядовою ямою. До адмінбудівлі підведені основні інженерні комунікації: електропостачання, газопостачання, автономне опалення. Гараж обладнаний системою електропостачання. Будівлі перебувають у функціонально-придатному стані.

Сарай та сарай-прибудова – одноповерхові цегляні будівлі з  дерев'яними перекриттями та шиферною покрівлею. Будівлі є об'єктами підсобного призначення, перебувають у задовільному стані. Вбиральня побудована у 1980 році та являє собою одноповерхову дощату споруду з вигрібною ямою. Вбиральня перебуває у задовільному стані. Колодязь призначений для обслуговування основних будівель майданчику та являє собою споруду із залізобетонних кілець, глибиною 9,6 м. Колодязь перебуває у функціонально-придатному стані.

До об'єкта приватизації також належать дві огорожі – споруди, які складаються з металевих воріт з хвірткою в дерев'яних стовпах загальною площею 8,4 м², а також з металевої та дерев'яної огорожі в дерев'яних стовпах загальною площею 98,1 м². Основні складові елементи споруд знаходяться в задовільному стані.

Нагадаємо, Фонд держмайна виставив на аукціон адмінприміщення у Рівненській області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті