Більшість українців сприймають іпотеку та платні дороги – опитування

Більшість українців сприймають іпотеку та платні дороги – опитування

Проте скористатися іпотечною держпрограмою хочуть лише 28%

Більшість українців сприймають іпотеку та платні дороги – опитування
Фото: pixabay.com

Позитивно ставляться до ініціативи створення державної програми іпотеки на житло (під 7% на 20 років) 46% українців. Про це повідомляється на сайті соціологічної групи «Рейтинг» з посиланням на заміри, проведені 10-13 вересня 2021 року.

Згідно з повідомленням, до іпотечної держпрограми ставляться нейтрально 40%, а негативно лише 11%.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Водночас скористатися цією програмою хочуть 28%, не мають такого бажання – 69%. Більше тих, хто має намір скористатися державною іпотекою під 7%, серед респондентів, котрі позитивно оцінюють цю ініціативу», – зазначається у повідомленні.

До опитування залучено 3000 тис українців в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.

Крім того, згідно з результатами опитування, більшість власників авто (77%) готові користуватися платними автомагістралями якщо вони будуть якісніші, безпечніші та матимуть обмеження швидкості 130 км/год.

В результаті замірів також з’ясувалося, що лише 32% за останні два роки подорожували Україною з метою туризму. Найпопулярнішими напрямами для подорожей називали Карпати (55%) та морські курорти Півдня (48%). До природних пам’яток подорожували 37%, цікавих міст України – 26%, місць історичних подій, битв – 17%.

Як повідомлялося, уряд випустить ОВДП на 20 млрд грн для здешевлення іпотеки.

Уряд також виступив за введення плати за введення плати за користування дорогами для вантажівок.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло