Більшість українців сприймають іпотеку та платні дороги – опитування

Більшість українців сприймають іпотеку та платні дороги – опитування

Проте скористатися іпотечною держпрограмою хочуть лише 28%

Більшість українців сприймають іпотеку та платні дороги – опитування
Фото: pixabay.com

Позитивно ставляться до ініціативи створення державної програми іпотеки на житло (під 7% на 20 років) 46% українців. Про це повідомляється на сайті соціологічної групи «Рейтинг» з посиланням на заміри, проведені 10-13 вересня 2021 року.

Згідно з повідомленням, до іпотечної держпрограми ставляться нейтрально 40%, а негативно лише 11%.

«Водночас скористатися цією програмою хочуть 28%, не мають такого бажання – 69%. Більше тих, хто має намір скористатися державною іпотекою під 7%, серед респондентів, котрі позитивно оцінюють цю ініціативу», – зазначається у повідомленні.

До опитування залучено 3000 тис українців в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.

Крім того, згідно з результатами опитування, більшість власників авто (77%) готові користуватися платними автомагістралями якщо вони будуть якісніші, безпечніші та матимуть обмеження швидкості 130 км/год.

В результаті замірів також з’ясувалося, що лише 32% за останні два роки подорожували Україною з метою туризму. Найпопулярнішими напрямами для подорожей називали Карпати (55%) та морські курорти Півдня (48%). До природних пам’яток подорожували 37%, цікавих міст України – 26%, місць історичних подій, битв – 17%.

Як повідомлялося, уряд випустить ОВДП на 20 млрд грн для здешевлення іпотеки.

Уряд також виступив за введення плати за введення плати за користування дорогами для вантажівок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті