Співробітники Google незадоволені видаленням додатку «Навальний» – Bloomberg

Співробітники Google незадоволені видаленням додатку «Навальний» – Bloomberg

Безпрецедентний крок показує масштаб контролю над інтернетом з боку Кремля

Співробітники Google незадоволені видаленням додатку 	«Навальний» – Bloomberg
Фото: dw.com

Перед виборами в Державну думу техногігант Google видалив зі свого магазину в РФ додаток «Навальний» з функцією «Розумного голосування», яка інструктує росіян, яких кандидатів підтримати, щоб витіснити депутатів «Єдиної Росії» і інших союзників Кремля з Держдуми. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела.

Слідом за численними політиками та активістами рішення топменеджменту техногіганту розкритикували тепер і працівники Google.

Співробітники звинувачують компанію в беззаперечних поступках Кремлю. Співробітники зі стажем в Google б'ють на сполох. Вони кажуть, що такий безпрецедентний крок показує масштаб контролю над інтернетом з боку Кремля, а також готовність компанії йти на поступки.

«Google відмовився від своєї системи цінностей, і, швидше за все, перепалка з урядом не на самому верху пріоритетів компанії», – заявив Bloomberg ексглава (з 2008-го по 2015 роки) відділу Google з інформаційного впливу в Європі Вільям Ечіксон.

Раніше повідомлялося, що Україна не визнала вибори до Держдуми РФ. Рада закликає парламенти іноземних держав та міжнародні парламентські організації надати належну оцінку фальсифікованим парламентським виборам в РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті