Індійський сервіс Ola відкриє фабрику, на якій будуть працювати виключно жінки

Індійський сервіс Ola відкриє фабрику, на якій будуть працювати виключно жінки

Так компанія хоче підняти рівень зайнятості серед індійських жінок

Індійський сервіс Ola відкриє фабрику, на якій будуть працювати виключно жінки
фото Shutterstock

Індійський стартап Ola відкриває фабрику по виробництву електросамокатів, на якій будуть працювати виключно жінки. Таким чином компанія прагне сприяти залученню у виробництво жіночої частини населення, повідомляє Nikkei Asia.

Підприємство Futurefactory вартістю $325 млн у південному штаті Таміл Наду на початковому етапі буде випускати 2 млн одиниць електросамокатів на рік.

«Ola Futurefactory буде управлятися ВИКЛЮЧНО жінками, більше 10 000 осіб в повному обсязі! Це буде найбільша жіноча фабрика в світі!» – зазначає у Twitter генеральний директор Бхавішья Аггарвал.

За інформацією видання, на виробництві будуть працювати понад 10 000 індіанок. Метою цього проекту в Ola назвали бажання підвищити рівень залучення жінок в розвиток компанії.

За даними Світового банку, рівень участі жінок у робочій силі в Індії як і раніше залишається одним з найнижчих в світі і становить всього 21% проти середньосвітового показника в 47%, це навіть нижче за 22% в Афганістані.

Деякі виробники в Індії і раніше наймали на роботу жінок, в тому числі компанія з виробництва товарів для дому Hindustan Unilever. Але план найняти більше 10 000 жінок на одній фабриці – це «революційна ініціатива», – сказав представник індустрії скутерів.

Нагадаємо, тим часом «Талібан» попросив жінок у Кабулі не виходити на роботу. Виходити на роботу зможуть тільки ті жінки, яких не можна замінити чоловіками.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті