Суд відклав розгляд справи про повернення «ПриватБанку» 540 млн грн, сплачених сім'ї Суркісів

Суд відклав розгляд справи про повернення «ПриватБанку» 540 млн грн, сплачених сім'ї Суркісів

Дату наступного засідання суд не призначив

Суд відклав розгляд справи про повернення «ПриватБанку» 540 млн грн, сплачених сім'ї Суркісів
Григорій та Ігор Суркіси
Фото: УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) призначить дату наступного судового засідання у справі про повернення «ПриватБанку» сплачених сім'ї Суркісів 540 млн грн після завершення розгляду Печерським районним судом Києва цивільної справи за позовом сім'ї Суркісів про визнання договорів bail-in недійсними. Про це повідомила пресслужба банку, передає «Укрінформ».

Заява «ПриватБанку» про стягнення з родини Суркісів понад 540 млн грн, сплачених держбанком за скасованими Великою палатою Верховного Суду судовими рішеннями, розглядається в Окружному адміністративному суді міста Києва під головуванням судді Євгенія Аблова.

Для розгляду заяви суддя запросив у Печерського райсуду цивільну справу за позовом родини Суркісів. У «ПриватБанку» зауважили, що така вимога суду не передбачена процесуальним законодавством.

«Суддя ОАСК повідомив, що дата судового засідання з розгляду питання про поворот виконання судових рішень буде призначена вже після завершення розгляду Печерським райсудом міста Києва цивільної справи за позовом родини Суркісів», – йдеться у повідомленні.

Водночас розгляд Печерським райсудом цивільної справи за позовом Суркісів про визнання договорів bail-in недійсними зупинено на етапі підготовчого провадження до залучення до участі у справі правонаступників Суркіса Рахміля Давидовича.

Нагадаємо: 15 липня 2020 року Велика палата ВС частково задовольнила касацію НБУ, Кабміну і «ПриватБанку», скасувавши постанову Окружного адмінсуду Києва та ухвалу Київського апеляційного суду від 2017 року про скасування ухвали Нацбанком Суркісів пов'язаними з «ПриватБанком» особами та визнання недійсною процедури bail-in.

Оскільки скасовані Великою палатою ВС судові рішення після набрання ними 6 листопада 2017 року законної сили були виконані «ПриватБанком» в частині виплати грошових коштів на користь родини Суркісів, «ПриватБанк» звернувся до ОАСК із заявами про поворот виконання таких скасованих судових рішень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті