Impossible Foods випустила рослинне «м'ясо» зі смаком свинини

Impossible Foods випустила рослинне «м'ясо» зі смаком свинини

Споживачам продукт на смак здався навіть кращим за справжнє м'ясо

Impossible Foods випустила рослинне «м'ясо» зі смаком свинини
фото Getty Images

Компанія Impossible Foods випустила свинину на соєвій основі зі смаком справжнього м'яса. Замінник містить таку ж кількість білка, як і справжня свинина, пише CNBC, на яке посилається vc.ru.

У продукті немає холестерину, на третину менше жирів і менше калорій, стверджує в презентаційній заяві президент Impossible Foods Денніс Вудсайд.

Крім цього, сліпий тест на смак показав, що 54% споживачів Гонконгу надали перевагу цьому продукту в порівнянні зі справжньою свининою.

Ціну на «м'ясо» встановлюватимуть ресторани, але вона буде приблизно такою ж, як і на справжнє м'ясо, або трохи вищою, сказав Вудсайд.

Impossible Foods стверджує, що її штучна свинина використовує на 81-85% менше води, на 66-82% менше землі і виробляє на 73-77% менше парникових газів, ніж при звичайному виробництві свинини.

Продукт було представлено 23 вересня в одному з ресторанів Нью-Йорка. З 4 жовтня він буде доступний в Гонконзі, а до кінця року – в Сінгапурі. Компанія домовилася з кількома ресторанами в цих регіонах.

Impossible Foods заснував в 2011 році професор зі Стенфорда Патрік Браун. У 2016 році компанія представила готовий продукт – котлету для бургера під назвою Impossible Burger, яку продає в 20 000 магазинів по всьому світу.

У квітні 2019 року стартап спільно з Burger King запустив у продаж бургер Impossible Whopper з котлетою на рослинній основі. У липні 2019 року Impossible Foods почала працювати над замінником риби на рослинній основі, а в 2021-му – над аналогом коров'ячого молока. У вересні компанія представила нагетси з рослинного «м'яса».

Нагадаємо, Білл Гейтс і Джефф Безос вклали мільйони в стартап, який робить «м'ясо» з грибів, знайдених у Єллоустоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті