«Britney vs Spears»: Netflix випустить фільм про історію фінансової опіки над Брітні Спірс (ТРЕЙЛЕР)

«Britney vs Spears»: Netflix випустить фільм про історію фінансової опіки над Брітні Спірс (ТРЕЙЛЕР)

Автори картини обіцяють розкрити всі деталі резонансної справи

«Britney vs Spears»: Netflix випустить фільм про історію фінансової опіки над Брітні Спірс (ТРЕЙЛЕР)
фото DR

Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер документального фільму «Брітні проти Спірса» (Britney vs Spears), який розповідає історію багатолітньої боротьби співачки Брітні Спірс за незалежність від контролю з боку свого батька за її життям та фінансами. Картина вийде 28 вересня, пише  birdinflight.com.

У фільмі кадри закулісного життя співачки супроводжуються розповіддю про те, як вона в 2008 році опинилася під опікунством свого батька Джеймса Спірса. «Це тривало 13 років, і цього достатньо», – каже Брітні за кадром.

Автори картини обіцяють розкрити всі деталі гучного судового розгляду між поп-виконавицею та її батьком. Режисером стрічки стала Ерін Лі Карр, відома за документальними фільмами «У серці золота: всередині скандалу в американській гімнастики» і «Як приховати скандал з наркотиками».

Як стало відомо зі ЗМІ, у 2008 році в зв'язку з депресією, зловживанням алкоголем і наркотиками Брітні визнали частково неосудною і призначили батька її офіційним опікуном.

Влітку 2021 року артистка звернулася до суду Лос-Анджелеса з вимогою позбавити Джеймса Спірса статусу опікуна. За словами співачки, батько змушував її приймати лікарські препарати, працювати проти волі і не дозволяв завести ще одну дитину. У відповідь Джеймс Спірс заявив, що у нього не було контролю над особистими справами доньки останні два роки.

На початку вересня батько артистки все ж відмовився від опіки над нею. Адвокат Брітні Метью Розенгарт назвав це ще однією великою перемогою і пообіцяв продовжити розслідування фінансових зловживань з боку Джеймса Спірса. Наступне засідання суду відбудеться 29 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті