Рада прийняла закон про підтримку молодих фермерів

Рада прийняла закон про підтримку молодих фермерів

Держпідтримка надається особам до 35 років

Рада прийняла закон про підтримку молодих фермерів
Фото: pixabay.com

Верховна Рада прийняла закон щодо стимулювання господарств фермерів, молодших 35 років. Про це повідомляється на сайті ВР.

Зазначається, що закон унормовує склад земельних ділянок фермерських господарств, а також визначає коло отримувачів державної підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

Відповідно до закону, новоствореним фермерським господарствам у період становлення (перші 3 роки після його створення), фермерським господарствам, зокрема з відокремленими фермерськими садибами, сімейним фермерським господарствам, фермерським господарствам, які провадять господарську діяльність і розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабміном, надається допомога за рахунок коштів держбюджету.

У тому числі через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, також допомога може надаватися за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зазначається, що Кабмін щороку в проєкті держбюджету передбачає кошти на підтримку фермерських господарств.

Раніше повідомлялося, що фермерам відшкодовуватимуть втрати від пошкодження посівів унаслідок надзвичайних ситуацій. Розмір держпідтримки становитиме 4 700 грн/га.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті