«Мотор Січ» та Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

«Мотор Січ» та Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

Співпраця між Україною та Туреччиною останніми роками зростає

«Мотор Січ» та Baykar Makina підписали угоду про співпрацю
Фото: ukrinform.ua

Компанії авіаційної сфери України та Туреччини – «Мотор Січ» та Baykar Makina – підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося під час виставки аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі, передає «Укрінформ».

«Сьогодні важливий момент для наших компаній – Bayraktar та «Мотор Січ». Як ви знаєте, AKINCI – наша безпілотна система стратегічного рівня, їх уже постачають у ЗС Туреччини. Це продукт найвищого технологічного рівня. Ми ефективно співпрацюємо з Україною по частині двигунів, зокрема з компаніями «Івченко-прогрес» та «Мотор Січ». Це критично важливо для наших країн підтримувати одна одну», – сказав технічний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар.

Деталі угоди не розголошуються.

Топменеджер турецької компанії наголосив, що співпраця між Україною та Туреччиною останніми роками зростає та реалізується за принципом взаємовигідного партнерства «перемога-перемога».

Нагадаємо: «Мотор Січ» і «Антонов» підписали контракт на 920 млн грн. Документ спрямований на збільшення ресурсу двигунів літаків «Мрія» та «Руслан».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло