«Мають бути правда, добро і краса»: влада Китаю буде стежити за контентом мультфільмів

«Мають бути правда, добро і краса»: влада Китаю буде стежити за контентом мультфільмів

Китайський регулятор закликав творців мультфільмів відмовитися від «нездорового» контенту

«Мають бути правда, добро і краса»: влада Китаю буде стежити за контентом мультфільмів
фото DR

Китайський регулятор пообіцяв заохочувати продюсерів створювати «здорові» мультфільми, не допускаючи появи в них насильства, порнографії і вульгарності, повідомляє Forbesз посиланням на Reuters.

Національна адміністрація радіо і телебачення Китаю опублікувала увечері 24 вересня повідомлення, в якому нагадала, що діти і молодь є основною аудиторією мультфільмів і тому їх творцям необхідно наповнювати продукцію змістом, який «підтримує правду, добро і красу».

У липні Комуністична партія Китаю відзначила своє сторіччя і голова країни Сі Цзіньпін тоді пообіцяв «посилити» повноваження партії і зміцнити єдність китайського народу, нагадує агентство.

Наприкінці липня влада Китаю вирішила обмежити діяльність приватних освітніх компаній – однієї з найбільш швидкозростаючих сфер національного бізнесу.

Також  влада Китаю обмежила час, який діти і підлітки можуть витрачати на онлайн-ігри. За новими правилами, ігрові платформи можуть надавати послуги неповнолітнім тільки з 8 до 9 вечора по п'ятницях, вихідних і святкових днях.

Наприкінці місяця влада заборонила складати рейтинги популярності зірок. А на початку вересня анонсувала заходи проти «онлайн-ідолів», пообіцявши більш жорсткі покарання для знаменитостей, які порушують закон або норми етики.

Обмеження на споживання контенту вводяться на тлі того, що Комуністична партія Китаю взяла на себе роль захисника молодого покоління від шкідливого впливу, відзначала The Wall Street Journal.

Нагадаємо, влада Китаю взялася за шоу-бізнес: відтепер поведінка зірок, їх зовнішній вигляд суворо контролюватимуться.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті