Влада Китаю взялася за шоу-бізнес: «він забруднює суспільство і молодь»

Влада Китаю взялася за шоу-бізнес: «він забруднює суспільство і молодь»

Відтепер поведінка зірок, їх зовнішній вигляд суворо контролюватимуться

Влада Китаю взялася за шоу-бізнес: «він забруднює суспільство і молодь»
фото DR

У четвер влада Китаю наказала усім теле- і радіомовним компаніям країни уникати артистів з «неправильною політичною позицією» та «жінкоподібним» стилем і заявила, що необхідно культивувати патріотичну атмосферу. Це сигналізує про новий виток репресій в китайській індустрії розваг, пише Reuters.

Комуністична партія може піддавати цензурі все, що, на їхню думку, порушує основні соціалістичні цінності. Радикальні кроки щодо індустрії розваг послідували після серії скандалів зі знаменитостями, пов'язаних з ухиленням від сплати податків і сексуальними домаганнями.

Партія розкритикувала деяких представників шоу-бізнесу за їх нібито поганий вплив на молодь і за «сильне забруднення соціальної атмосфери».

У повідомленні Партії йдеться, що слід посилити штрафи для осіб, які вчинили незаконну або неетичну поведінку, а агентства, що потурали такій поведінці, негайно покарати.

Слід посилити ідеологічне і моральне виховання дітей, заборонити їм брати участь в діяльності «айдол-груп», додано в повідомленні, а партійні кадри на всіх рівнях повинні «глибоко усвідомлювати» важливість «формування» майбутніх поколінь.

NRTA, орган на рівні міністерства, заявив, що посилить регулювання зарплат зірок і покарає тих, хто ухиляється від сплати податків. Він також заявив, що буде відсіювати будь-який контент у культурних програмах, які вважатиме нездоровим.

Вибір акторів і гостей повинен ретельно контролюватися, а політична грамотність і моральна поведінка повинні бути включені в якості критеріїв, заявив NRTA.

У повідомленні також вказано, що програми, що зображують «жоноподібну» поведінку і інший контент, який вважається «спотвореним», повинні бути закриті, поряд з шоу, побудованими на скандалах, показному багатстві і «вульгарних» інтернет-знаменитостях.

Під окрему заборону потраплять програми з сегментами голосування: «все, що спонукає фанатів витрачати гроші на голосування», вказано в заяві регулятора.

Нагадаємо, китайські хедж-фонди заманюють до себе таланових ІТ-шників високими зарплатами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло