Уряд України затвердив додаткові основні напрями діяльності «Нафтогазу» на 2021 рік

Уряд України затвердив додаткові основні напрями діяльності «Нафтогазу» на 2021 рік

Серед пріоритетів – сприяння переходу на нову модель розрахунків побутових споживачів

Уряд України затвердив додаткові основні напрями діяльності 	«Нафтогазу» на 2021 рік
Фото: gas.ua

Уряд України затвердив основні напрями діяльності акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляється на сайті держхолдингу.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення закріплено постановою Кабінету міністрів №1011 від 27 вересня 2021 року.

«У відповідності до керівних принципів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо корпоративного урядування в держкомпаніях, держава має виступати «активним власником». Це, зокрема, означає, що держава має у прозорий спосіб визначати напрями діяльності держкомпаній… Така визначеність дає можливість менеджменту компанії більш ефективно організовувати її діяльність», – зазначається у повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що компанія вітає затвердження урядом основних напрямів діяльності «Нафтогазу» на 2021 рік на додаток до основних напрямів на довгострокову перспективу, які були визначені постановою Кабміну від 21 жовтня 2020 року №982.

У постанові №1011 зазначається, що серед пріоритетів держхолдингу – сприяння переходу на нову модель розрахунків побутових споживачів за природний газ, коли кожного місяця такий споживач сплачує 1/12 від очікуваної річної вартості спожитого газу, розрахованої відповідно до профілю споживання.

Як повідомлялося, Кабмін узяв на себе повноваження наглядової ради та призначив нове правління «Нафтогазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті