Північна Корея випустила невпізнаний снаряд в Японське море

Північна Корея випустила невпізнаний снаряд в Японське море

Північній Кореї заборонена будь-яка діяльність з балістичними ракетами

Північна Корея випустила невпізнаний снаряд в Японське море
Фото: en.yna.co.kr

Північна Корея випустила принаймні один невпізнаний снаряд в Японське море. Про це повідомляє Yonhap з посиланням на Об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї (JCS).

Інших подробиць на цей час немає, зокрема якого типу та в якій кількості були снаряди, а також де відбувся запуск і наскільки далеко.

Запуск відбувся через три дні після того, як Кім Йо Чжон, сестра лідера КНДР Кім Чен Ина, заявила, що Північна Корея може оголосити про офіційне припинення Корейської війни, як це запропонувала Південна Корея, і навіть обговорити можливість проведення саміту.

Північній Кореї заборонена будь-яка діяльність з балістичними ракетами відповідно до резолюцій Ради Безпеки ООН, хоча Пхеньян заявив, що вона спрямована на посилення самооборони від загроз, що виходять від Південної Кореї й США.

Якщо буде підтверджено, що снаряд є балістичною ракетою, це стане третім таким пуском в цьому році.

Раніше повідомлялося, що КНДР заявила про запуск балістичної ракети з потяга. Ракети точно вразили ціль в Японському морі.

Північна Корея у тестовому режимі запустила крилату ракету великої дальності. Тестові запуски здійснили протягом вихідних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті