Агентство R&I підтвердило рейтинг України на рівні «B+» зі стабільним прогнозом

Агентство R&I підтвердило рейтинг України на рівні «B+» зі стабільним прогнозом

Економіка України рухається до відновлення після спаду, спричиненого коронавірусом, кажуть в агентстві

Агентство R&I підтвердило рейтинг України на рівні 	«B+» зі стабільним прогнозом
Фото: pexels.com

Міжнародне рейтингове агентство R&I підтвердило рейтинг України як емітента в іноземній валюті на рівні «B+» зі стабільним прогнозом. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Економіка України рухається до відновлення після спаду, спричиненого коронавірусом. Бюджетний дефіцит збільшився переважно через економічні заходи, але очікується, що він скоротиться у 2021 році у порівнянні з попереднім роком», – йдеться в повідомленні агентства.

R&I додає, що зростання сукупного держборгу до 60,8%, найімовірніше, буде недовгим, оскільки уряд планує продовжити бюджетну консолідацію з 2022 року, а його фінансовий стан, на думку агентства, покращиться.

«Оскільки уряд налаштований продовжувати переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ), можна певною мірою очікувати прогресу в структурних реформах і виділення кредитів», – пояснюють в агентстві.

Зазначається, що через повільну вакцинацію у порівнянні з іншими європейськими країнами повторний спалах коронавірусу може перешкодити відновленню української економіки, і це потребує уваги.

Раніше агентство Fitch Ratings підвищило прогноз рейтингу України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті