Китайський автовиробник Geely запустить виробництво смартфонів

Китайський автовиробник Geely запустить виробництво смартфонів

У цьому сегменті вже є висока конкуренція з боку Apple, Samsung і Xiaomi

Китайський автовиробник Geely запустить виробництво смартфонів
фото DR

Китайський автовиробник Geely запустить бізнес з виробництва смартфонів, пише Forbesпосиланням на CNBC.

Засновник Geely Holding Ерік Лі створив нову компанію Hubei Xingji Shidai Technology, яка підписала угоду про стратегічну співпрацю з зоною економічного і технологічного розвитку в Ухані. Компанія буде розташовуватися в цьому ж місті і зосередиться на «інтеграції глобальних технологій і ресурсів для розробки інтелектуальних пристроїв преміум-класу, включаючи смартфони, для споживачів по всьому світу», повідомила прес-служба Geely.

Вихід Geely на ринок смартфонів підкреслює її прагнення освоювати нові сфери, зазначає CNBC. На агресивному ринку смартфонів Geely доведеться змагатися за покупців з Apple, Samsung і Xiaomi в категорії смартфонів преміум-класу, підкреслює телеканал.

Компанія не розкрила подробиць про бренд, під яким буде виробляти смартфони, і про терміни випуску, але зазначила, що смартфони доповнюють її автомобільний бізнес.

Ерік Лі підкреслив, що між технологіями софта для смартфонів і «розумних» автомобілів є тісний зв'язок, і назвав головною тенденцією майбутнього створення користувацьких екосистем.

Зв'язок між технологіями смартфонів і автомобілів підкреслює і те, що і творці телефонів замислюються про автомобільний бізнес. Так, за даними Reuters і The Wall Street Journal, над власним електрокаром працює Apple. У березні WSJ писав, що компанія може почати виробництво в 2024 році.

На початку вересня китайська компанія Xiaomi офіційно зареєструвала компанію Xiaomi EV зі статутним капіталом $1,55 млрд, яка буде займатися розробкою електромобілів.

Як повідомлялося, шведський виробник електрокарів Polestar з інвестиціями Ді Капріо виходить на біржу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті