Кличко звільнив керівника «Інституту Генплану Києва»

Кличко звільнив керівника «Інституту Генплану Києва»

Мер вважає, що Броневицький затягував із подачею проєкту Генплану на обговорення громадськості та розгляд Київрадою

Кличко звільнив керівника «Інституту Генплану Києва»
Фото: kyivcity.gov.ua

Мер Києва Віталій Кличко звільнив керівника КО «Інститут Генплану Києва» Сергія Броневицького через затягування подачі проєкту Генплану на обговорення громадськості та розгляд Київрадою. Про це Кличко заявив під час засідання колегії Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Доручаю головному архітектору Києва Олександру Свистунову та заступнику голови КМДА Петру Оленичу забезпечити оперативну і ефективну роботу з підготовки проекту Генерального плану. І найближчим часом ми повинні розпочати громадські слухання та нарешті схвалити Генплан», – додав мер столиці.

За його словами, на сьогодні фахівці завершують актуалізацію проєкту Генплану Києва. Розділ, який стосується збереження та охорони історико-культурної спадщини (історико-архітектурний опорний план) погоджений Міністерством культури. Також матеріали проєкту спрямовані до Міністерства розвитку громад. Розпочато роботи з врегулювання питань щодо територій спільних інтересів з органами місцевого самоврядування, які представляють інтереси суміжних територіальних громад.

Кличко зазначив, що у проєкті Генплану передбачено припинення хаотичної забудови столиці, обмеження висотності забудови в історичному центрі, контроль за комплексністю забудови. А також будівництво станцій метрополітену на Виноградар та запуск метро на Троєщину, зведення вокзалу на Видубичах, будівництво перехоплюючих паркінгів біля транспортних розв’язок – поблизу станцій метро та на в’їздах до міста.

Нагадаємо: чинний Генплан завершився у 2020 році, а новий намагаються розробити ще з 2008 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті