Виробник веганського молока Perfect Day з інвестиціями Ді Капріо залучив ще $350 млн

Виробник веганського молока Perfect Day з інвестиціями Ді Капріо залучив ще $350 млн

Perfect Day виробляє на 97% менше викидів парникових газів, ніж традиційна молочка

Виробник веганського молока Perfect Day з інвестиціями Ді Капріо залучив ще $350 млн
Perfect Day

Американський виробник альтернативного молока Perfect Day в рамках останнього раунду інвестицій залучив $350 млн, отримавши оцінку вартості в $1,5 млрд. Про це повідомляє The Wall Street Journal, на яку посилається Forbes.

Провідними інвесторами раунду стали сінгапурський суверенний фонд Temasek і Рада з інвестицій в пенсійний план Канади, розповіли виданню співзасновники компанії Райян Пандья і Перумал Ганді. У стартап також вклав кошти колишній генеральний директор, а нині голова ради директорів Disney Боб Айгер.

Загалом з моменту заснування в 2014 році Perfect Day залучив $750 млн інвестицій, пише WSJ. Зараз компанія готується до виходу на біржу, плануючи провести IPO в найближчі 12 місяців, повідомили близькі до неї джерела видання.

Perfect Day використовує генетично модифіковану мікрофлору, яка дозволяє створювати справжній молочний білок шляхом ферментації цукру. Такий підхід дозволяє знизити шкоду екології: виробництво продукції Perfect Day вимагає на 97% менше викидів парникових газів, ніж традиційні молочні продукти, стверджують Пандья і Ганді.

У 2019 році компанія представила свою найбільш відому розробку – морозиво, яке складається з сироваткового білка нетваринного походження.

Perfect Day не тільки випускає власну молочну продукцію, але і продає молочний білок іншим виробникам. Серед партнерів компанії – американський бренд морозива Graeter's.

Навесні 2021 року місце в консультативній раді стартапу зайняв актор і активіст Леонардо Ді Капріо, який раніше інвестував в іншого виробника веганского молока – Califia Farms.

Нагадаємо, Льюїс Хемілтон, Роджер Федерер і Questlove інвестують в рослинний бренд NotCo.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті