«Газпром» припинив транзит природного газу в Угорщину територією України

«Газпром» припинив транзит природного газу в Угорщину територією України

Можливості імпорту з Угорщини без транзиту відсутні

«Газпром» припинив транзит природного газу в Угорщину територією України
Фото: tsoua.com

«Газпром» припинив транзит природного газу в Угорщину територією України. Про це повідомляється на сайті Оператора ГТС України у п’ятницю.

«1 жовтня 2021 року  з початку нової газової доби (07:00) зупинено транзит природного газу територією України у напрямку Угорщини… З урахуванням того, що імпорт природного газу з Угорщини відбувався шляхом віртуального реверсу, можливості імпорту з Угорщини без транзиту відсутні», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, заявки на транзит газу не надійшли, незважаючи на те, що потужності з України на вихід в Угорщину законтрактовані на весь газовий рік (з 1 жовтня 2021 року по 30 вересня 2022 року) у розмірі 24,6 млн м3 на добу.

У повідомленні нагадується, що з 1 жовтня 2021 року вступив в силу контракт між Угорщиною та Росією на транспортування газу в обсязі 4,5 млрд куб м на рік, згідно з яким природний газ до Угорщини буде поставлятися через Турецький потік.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що уряд розробив чіткий план зі стабільного проходження опалювального сезону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті