Український ринок легкових авто зріс на чверть у вересні – асоціація

Український ринок легкових авто зріс на чверть у вересні – асоціація

Попит на нові легкові авто збільшився на 11%

Український ринок легкових авто зріс на чверть у вересні – асоціація
Фото: ukrautoprom.com.ua

Легковий автопарк в Україні зріс майже на чверть у вересні й наростив 9 400 нових автівок. Про це повідомляє асоціація автовиробників «Укравтопром».

Проти серпня цього року попит на нові легкові авто теж збільшився – на 11%. Першість тримає Toyota: протягом місяця зареєстрували 1526 машин виробництва компанії. Це на 13% більше у річному вимірі.

Наступною за кількістю реєстрацій є Renault, продажі якої у річному вимірі зросли на 27% до 1 258 одиниць. Значно зросли продажі японської KIA – у річному вимірі компанія додала 35% до 1 012 нових легкових авто.

Також до п’ятірки за продажами увійшли Volkswagen з 454 реєстраціями нових машин (+35%) та  Nissan з реєстрацією 450 авто (+1%). Найбільше купували авто KIA Sportage – у вересні відбулося 784 реєстрацій.

Від початку року вперше зареєстрували 76 100 нових легкових авто, що на 27% перевищує кількість за відповідний період торік.

Раніше повідомлялося, що український автопарк поповнили 622 електромобілі. Частка нових машин становила 11%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло