В Дубаї відкрилася Всесвітня виставка Еxpo-2020, вперше – з українським павільйоном

В Дубаї відкрилася Всесвітня виставка Еxpo-2020, вперше – з українським павільйоном

Захід має стати найбільшою світовою подією з початку пандемії

В Дубаї відкрилася Всесвітня виставка Еxpo-2020, вперше – з українським павільйоном
фото DR

У Дубаї відкрилася наймасштабніша у світі виставка Expo-2020, яку раніше було відкладено на рікчерез пандемію COVID-19, повідомляє BBC News.

Понад 190 країн за 182 дні роботи виставки продемонструють свої досягнення та інновації в галузі техніки, науки і мистецтва.

Глобальний захід покликаний стати найбільшою світовою подією з початку пандемії. Він проходить під гаслом «Об'єднуючи уми і створюючи майбутнє».

Виставка триватиме до 31 березня 2022 року. Участь в ній візьме найбільша кількість держав – понад 190 країн, включаючи Україну, а також різні організації, фонди і освітні структури, які за традицією продемонструють свої досягнення в галузі науки, техніки, архітектури та мистецтва.

За 182 дні її роботи очікується близько 25 млн відвідувачів. Організатори, які вже назвали виставку «Торжеством творчості, інновацій, прогресу і культури», розробили насичену програму, яка передбачає до 60 «живих івентів» та інтерактивних шоу в день, в тому числі освітніх, музично-танцювальних, які дозволять познайомитися з традиціями і звичаями народів світу.

Уряд Дубая витратив на цей захід близько $7 млрд. Громадяни всіх країн можуть відвідати Об'єднані Арабські Емірати, якщо вони повністю вакциновані однією з вакцин проти COVID-19, схвалених ВООЗ.

1 жовтня відбулося урочисте відкриття Українського павільйону в рамках Expo-2020. Україна вперше за багато років представлена власною локацією на виставці.

В Дубаї відкрилася Всесвітня виставка Еxpo-2020, вперше – з українським павільйоном

«Україна вперше презентує світові власний павільйон на Експо. Нашою метою є продемонструвати, що наша країна – це, насамперед, про інтелект, технології та інновації. Тема нашого павільйону має назву «Смарт Україна: єднаючи світ. Ми хочемо об'єднати людей навколо глобальних проблем та того, як жити, чути та почуватися смарт уже сьогодні», – підкресливзаступник Міністра економіки України Михайло Лев.

Український павільйон поділений на три тематичні групи: розумне життя, розумне мислення, розумні почуття. Основний акцент зроблено на інноваціях, які роблять побут екологічним, енергомістким та раціональним.

Павільйон України загальною площею 2600 кв. м оформлено з використанням української стилістики та орнаменту, архітектурний образ втілює ідею колоса пшениці. На кожному з чотирьох поверхів павільйону розміщено стенди українських інноваційних компаній, які презентують свій унікальний продукт.

Щоб потрапити на саму виставку, всі особи у віці 18 років і старше повинні будуть пред'явити докази вакцинації або негативний ПЛР-тест. Власникам квитків на сайті буде доступно безкоштовне тестування.

Всесвітня виставка, яка проводиться з 1851 року, організовується кожні п'ять років. Вперше в історії вона проводиться в регіоні Близького Сходу, Африки та Південної Азії.

Expo-2025 готується прийняти Осака.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло